1. PLUS/
  2. Onze winkel
  3. /Nieuws
  4. /Scorebord sponsoractie 2019

Scorebord sponsoractie 2019

De eerste week van de sponsoractie 2019 zit er op. Dit is de stand tot zaterdag:
scorebord sponsoractie 2019   
vereniging1ste lichting wk 12de lichting wk 13de lichting wk 1Totaal eerste week
     
Stichting BES1317333
Brovoc12231348
Vocal group Jointoo2228858
LGOG15461980
Toneelvereninging Tovri22461280
Schaakvereniging Horst'7621312981
C.V. De Blauwpoët39281683
TTV Armada28381985
VC Olsredlem38321787
Harmonieorkest Noord-Limburg29322889
KPJ Melderslo39391694
Toneelclub 60+46361496
Koor Levensvreugd33333197
Vogelvereniging Ons genoegen36392499
Ruitersport Wittenhorst483023101
Schutterij St. Lucia264537108
Toneelvereniging Poespas Hegelsom355917111
Meriko vocaal395124114
Lopersgroep de Peelrunners574024121
SamenUitBus444930123
Hosema644819131
Fanfare St.Nicolaas276541133
Fanfare Broekhuizenvorst287234134
Jeu de Boulesclub367140147
SV Oxalis597619154
Heemkunde Meterik346855157
Budoclub Horst546143158
VV hegelsom587231161
Gemengde zangvereniging Egelsheim598520164
Handbalclub Wittenhorst627859199
Kinder Vakantiewerk Horst778245204
Jeugdcarnaval den Dreumel876661214
Koninklijke Harmonie Horst888046214
SV Melderslo878848223
Zomerse Zondag7512432231
SV Lottum7611657249
Hzpc12210647275
Jong Nederland Melderslo83105119307
Disco 't Trefpunt14810379330
Volleybalvereniging Hovoc14212299363
HCH148141117406
JongNL Meterik136120167423
Rode Kruis Horst160157148465
RKsv Wittenhorst23021699545
Truck Run286234126646
Jong Nederland Horst236205209650
totaal3304350322649071