Let op: je gebruikt een verouderde browser

Vernieuw je browser of sluit de browser en start deze opnieuw op.

Witte Kruis Poeders bij Koorts & Pijn product foto
Witte Kruis

Poeders bij Koorts & Pijn

Per doos 1 stuks
3.79 379

Goed eten vinden we bij PLUS belangrijk. Kom erachter wat je precies eet.

Wettelijke omschrijving
Witte Kruis Pijnstiller Sachets 20 st
Contact
Vemedia B.V.
Communicatie adres
Verrijn Stuartweg 60, 1112 AX Diemen
RVG nummer
13948 AV
Gebruik en bewaar instructies
  • Zie voor verdere aanwijzingen de ingesloten bijsluiter. Buiten bereik van kinderen houden.
  • Niet bewaren boven 25°C. Bewaren in de originele verpakking.
Gezondheidsclaim
Bij koorts en bij pijn. Te gebruiken bij: hoofdpijn, kiespijn, koorts
Verplichte vermelding
Zie voor verdere aanwijzingen de ingesloten bijsluiter. Buiten bereik van kinderen houden.
Dosering
Zo nodig 1 sachet, maximaal 6 per etmaal.
Waarschuwingen en gebruiksbeperking
Niet te gebruiken bij: overgevoeligheid voor paracetamol/coffeïne of voor overige bestanddelen van het middel.
Samenstelling
Per sachet: paracetamol 550 mg, coffeïne 50 mg.

Over onze prijs- en productinformatie

Bij PLUS doen we er alles aan om te zorgen dat de prijs- en productinformatie van de producten die we verkopen zo accuraat mogelijk is. Echter, omdat producten regelmatig worden verbeterd, kan productinformatie zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet of allergie-informatie geregeld veranderen. We raden u daarom aan om altijd eerst de verpakking te lezen alvorens het product te nuttigen. Zijn er vragen of opmerkingen dan kan altijd contact opgenomen worden met onze consumentenservice.